Studija

Modeļu studija TERRI sāka savu darbību vienlaikus ar TERRI aģentūru 1992.gada maijā un pirmā pasaulē piedāvāja vienreizējo apmācības programmu kuru izstrādāja atsevišķi speciālisti.

Programmā ietilpst sekojošie priekšmeti:

defilē
pozēšana
horeogrāfija
aktieru māksla
deju un šovu iestudējums
dekoratīvā kosmētika
koloristika
profesionālā matu kopšana, frizūras stilistika
etiķete
modelinga pamati
psiholoģija
racionālais uzturs
angļu valoda
stils un mode
imidžeoloģija

Mūsu pasniedzēji ir atzīti labāki Latvijas speciālisti savā jomā.
Studija atrodas Rīgas centrā un piedāvā Jums teicamu mācību bāzi: lielo aktu zāli ar skatuvi, profesionālo podiumu, iekārtotas klases ar jaunāko video- un audio aparatūru.

Mācību ilgums: – 10 mēneši, sestdienās no 10.00 līdz 14.00.
Vairākas studijas absolventes ir kļuvušas par top-modelēm un skaistuma konkursu uzvarētājam.

Ja Jums ir velēšanās pie mums mācīties, bet Jūs šaubāties par savu izskatu (liekais svars vai nepietiekams augstums) – nav jāuztraucās.
Jums ir iespēja kļūt par fotomodeli, kur galvenais ierocis ir apburošs smaids un prasme izveidot tēlu. Tieši šo Jūs apgūsiet studijā. Mūsu apmācības programma ir tik plaša un daudzveidīga ,ka tā noderēs pilnīgi visiem jauniešiem.

Pat ja jums nav plānu modeles vai foto modeles karjerai, šo kursu pabeigšana jums dos lieliskas personiskas priekšrocības, tāpat kā agrākos laikos bija dižciltīgo jaunavu institūta absolvēšana. Modeļu skolas absolventes iemācās izcelt un attīstīt savas labākās rakstura un ārējo dotumu īpašības, iegūst ticību sev un savām spējām, prasmi būt neatlaidīgām un mērķtiecīgām, kas viņām palīdzēs sasniegt panākumus jebkurā dzīves jomā. Mēs gaidām arī zēnus.

Pasteidzieties! Mēs gaidām Jūs!
Mūsu tālruņi: 67331454, 29760118, 29556079

Vai jums ir kādi jautājumi?

Ja jums joprojām ir jautājumi, varat sazināties ar mums, izmantojot kontaktformu.