Aģentūra


Modeļu aģentūra TERRI – pirmā modeļu aģentūra Latvijā, dibināta 1992. gada maijā, ir viena no vadošajām modeļu aģentūrām kā Baltijā, tā arī starptautiskā modelingā. Aģentūrā darbojas elites studija profesionālai modeļu sagatavošanai, turklāt studijas pasniedzēji ir labākie speciālisti valstī.
Mūsu modeļi sekmīgi veido karjeru gan Latvijā, gan ārzemēs un ir strādājuši ar tādiem slavenajiem modes namiem kā Prada, Chanel, Giorgio Armani , Versace , Jean Franco Ferre , Dolce&Gabbana, kā arī fotografējušies tādiem pazīstamiem žurnāliem kā Vogue, Elle, Cosmopolitan, Vanity Fair, Officiel.
Vietējā tirgū mūsu modeļi fotografējas „Lilit”, „Pastaiga”, „Una”,”Santa”,„Kosmetik” žurnālu vākiem un stailingiem, filmējas apģērbu un apakšveļas katalogiem tādām Latvijas firmām kā „Rosme”, „Lauma”, „Rita”, „Vaide”, „Ogres Trikotāža”,„Effect”, „Gracija– Rim” , „Glorija” un daudzām citām. Jūs varat ieraudzīt mūsu modeļus veikalu „Drogas”,„Aleksandra”,„Kabuki” vitrīnās, milzīgajos reklāmas plakātos t/c „ORIGO” Stacijas laukumā, t/c „MOLS”, „ALFA” reklāmas plakātos un prospektos, kā arī daudzās citās reklāmās.
Jūs varat redzēt mūsu modeļus televīzijā reklāmas rullīšos konfektēm „Laima”, alum „Aldaris”, tējai “Ahmad”, cigaretēm „Quattro”, mobiliem telefoniem “Samsung”, “ZeltaZivtina”; dažādu veikalu reklāmās. Katru nedēļas nogali mūsu meitenes un puiši strādā skatēs, izstādēs, prezentācijās, piedalās promotion akcijās.
Aģentūras TERRI modeļi strādā labākajās Eiropas aģentūrās (Parīzē, Milānā, Vīnē, Londonā, Barselonā), kā arī ASV , Japānā un Dienvidkorejā.
Izejot apmācību modeļu studijā TERRI, pasaules podiumos iemirdzējās Agata Muceniece, Svetlana Nemkova, Jeļena Rossenkova, Elīza Vinokurova, Oksana Jesipenko, Adelaida Kaupuža, Anna Lebedeva,Evija Petkun un Diana Mocnaja.


TERRI modeļi ne vienreiz vien ir kļuvuši par uzvarētājiem profesionālos modeļu konkursos. Daži piemēri:
2001. gada 4. decembrī aģentūras TERRI modele Valentīna Kovaļova kļuva par vienu no uzvarētājām un balvu ieguvējām Parīzē noritējušā starptautiskā modeļu konkursā "NewGeneration",kuru organizēja aģentūra "Karin" (Parīze).
2004. gada augustā Adriana Černova ieguva pirmo vietu nominācijā „modele” starptautiskā konkursā "TheWorldAwards", kas norisinājās Holivudā (ASV), pašreiz modele strādā aģentūrā "Spektrum" (Losandželosa).
Oktobrī 2006 gada mūsu modele Anastasija Skibunova ieņem pirmo vietu konkursā „Miss Europa Junior” Ķiprā.
2006.gadā augustā modele Natalia Korenevska iegūva 1 .vietu skaistuma konkursā "Miss Tropikana 2006"
2007.gadā augustā modele Svetlana Ivina iegūva 1 .vietu skaistuma konkursā "Miss Tropikana 2007"
2008.gadā jūlijā modele Diāna Mocnaja iegūva 1 .vietu skaistuma konkursā "Miss Freetime 2008"
2008.gadā oktobrī modele Diāna Mocnaja iegūva titūlu "The Best Model" starptautiskajā modeļu konkursā Sardinijā.
2009.gadā martā mūsu modele Diāna Mocnaja iegūva 3 vietu skaistuma konkursā "Miss Civilization of the World 2009" (Turcijā, Gazantepā)
30.septembrī 2009.gadā Marija Ljolja-Kupcus uzvarēja prestīza stārptautīskā skaistuma konkursā Kiprā un palika par Miss Pearl of Europe-2009.
Adelaida Kaupuza-3.vieta "Miss Exclusive of the World-2010"(Izmir,Turcija).
Renata Kupica-Miss Tropikana 2010.
Jevgenija Zareckaja-Miss Bikini 2011.
Julija Basko-3.vieta "Miss Exclusive of the World-2014"(Cesme,Turcija).
2015.gada 19.septembrī Terri modele Anna Marija Meinerte, pārstāvējot Krieviju, ieguva trešo vietu, bet Terri modele Alina Lekavičute,pārstāvejot ļatviju,izcīnīja otro vietu stārptautīskajā konkursā "Miss Summer-2015" (Girne,Kipra).
Anastasija Sergejeva-2.vieta and Anastasija Aleksejevska-3.vieta "Miss Summer-2016" (Kipra).
Adelaida Kaupuža(Miss Latvija) ir uzvarētāja lielājā starptautīskajā konkursā "Miss Summer-2017" (Kipra).
Alina Gaile-"Miss Merit Royal-2018" (Kipra).
Alina Reute-2.vieta un Olga Didenko-3.vieta "Miss Black Sea-2020" (Tbilisi).
Alina Safronova-3.vieta "Miss Heritage International-2022 (Malaizija).


Pasaulē slavenākā Latvijas modele Svetlana Nemkova (Svieta Nemkova) ir aģentūras TERRI modele un tās studijas 2005. gada absolvente, tagad Svetlana strādā pēc mūsu noslēgtā līguma pašā prestižākā aģentūrā pasaulē „Woman” (Parīze, Milāna, Ņujorka). Augstākā līmeņa top-modele, kāda ir viņa, Latvijā nav bijis.Viņa ir fotografējusies uz vākiem un stailingiem daudzos prestižos žurnālos Vogue,W - magazine, Elle, Vanity Fair, l"OFFICIEL,Harper Bazzar. Modele strādā tādās modes skatēs kā Dolce&Gabbana, Gucci, Karl Lagerfeld, Antonio Bernardi, Calvin Klein, Chanel , Just Cavalli, Valentin Yudashkin, Andrew GN , Barbara Bui , Cacharel , Gilles Rosier , Miu-Miu , Miss Sixty , Hugo Boss, Jil Sander, Ralph Lauren, Marc by Marc Jacobs, Prada , Louis Vuitton. Fotografējusies Prada , Calvin Klein , Bergdorf Goodman , Akris, Dolce&Gabbana un Moschino reklāmas plakātiem un katalogiem. Šobrīd Svetlana ir kļuvusi par kompānijas Prada jauno reklāmas seju un ekskluzīvo modeli. Pašreiz viņa galvenokārt dzīvo un strādā Ņujorkā. Pēc Krievijas žurnāla Vogue (2007.gada janvārī) domām ir pati spilgtākā zvaigzne pasaules jauno super-modeļu vidū.


Mēs piedāvājam augsti kvalificētu un lieliski sagatavotu modeļu pakalpojumus:
apģērbu, apavu, frizūru un aksesuāru demonstrēšanai.
piedalīšanās promotion akcijās.
izstādēs.
dažāda veida prezentācijās un svētku pasākumos.
video un telefilmēšanā reklāmai, televīzijai, mūzikas klipiem, kinofilmām.
fotografēšanās jebkādas vizuālās reklāmas, poligrāfijas un fotogrāfijas produkcijas izgatavošanai.

31 gadu sekmīgas darbības laikā modeļu aģentūra TERRI ir kļuvusi par vienu no pašām stabilākām, prestižākāmun cienījamākām modes un skaistuma industrijas profesionāļu vidū. Turklāt tā nav sagadīšanās, ka aģentūra TERRI ir vienīgā modeļu aģentūra no Latvijas, kas pārstāvēta Parīzē izdotajā katalogā „The Best Model Agency List”, kur apkopotas tikai vadošās modeļu aģentūras no visām pasaules valstīm.

Vai jums ir kādi jautājumi?

Ja jums joprojām ir jautājumi, varat sazināties ar mums, izmantojot kontaktformu.